Najchętniej kupowane produkty Milly Mally

06.05.2020 r.

Milly Mally to marka produktów dziecięcych istniejąca od 2007 roku. Na rynku znajdziemy między innymi pojazdy dla dzieci jak hulajnogi czy rowerki biegowe oznaczone tą marką.
Milly Mally to marka produktów dziecięcych powstała już w 2007 roku. Aktualnie marka ta należy do producenta i dystrybutora wyrobów dla dzieci PM Invest Group.
Historia marki zaczęła się od spacerowych wózków dziecięcych i choć są one nadal w ofercie, aktualnie najwięcej się dzieje w kategoriach pojazdów dla dzieci, takich jak jeździki i rowerki biegowe i to głównie z tych kategorii pochodzą najchętniej kupowane produkty Milly Mally.
A aktualny ranking wygląda następująco:
  1. Rowerek drewniany Milly Mally Jake - Fantastyczny produkt będący skrzyżowaniem rowerka trójkołowego i rowerka biegowego wykonany z drewna brzozowego. Dzięki modyfikowanej tylnej osi, można tam zamontować jedno lub dwa kółka zmieniając funkcję produktu. Producent przygotować aż 12 wariantów kolorystycznych.
  2. Hulajnoga Milly Mally MAGIC - to trójkołowa hulajnoga (dwa kółka z przodu i jedno z tyłu), gdzie wszystkie kółka, dzięki bateryjce i diodom led, są świecące. Hulajnoga skręca balansując ciałem.
  3. Milly Mally MERCEDES-AMG C63 - jeździk dla dzieci inspirowany słynnym modelem Mercedesa.
  4. Micro Milly Mally - jeździk na czterech 6 calowych, piankowych kołach. Dzięki siedzisku znajdującemu się na wysokości zaledwie 21 cm nad ziemią, będą mogły nim się cieszyć już najmłodsze dzieci. Dostępnych jest 8 wzorów kolorystycznych.
  5. Rowerek Milly Mally Dragon - klasyczny rowerek biegowy na stalowej, ale lekkiej ramie z 10 calowymi kołami z piankowymi oponami.
  6. Hulajnoga Scooter Boogie Milly Mally - kolejna hulajnoga ze świecącymi kółkami, którą znajdziecie w 4 wersjach kolorystycznych.
  7. Scooter Zapp Milly Mally - kolejna trójkołowa hulajnoga ze świecącymi kółkami. Dwa przednie kółka (12 cm średnicy) są wyraźnie większe od jednego tylnego (8 cm średnicy)
  8. Rowerek Milly Mally Look - rowerek Look jest bardzo podobny do rowerka Jake - też jest drewniany i też jest połączeniem rowerka biegowego i trójkołowego.
  9. Scooter Smart Milly Mally - znów hulajnogam tym razem nieco większa od wcześniejszych i bardziej "dorosła" - nie ma świecących kółek, ale bardziej profesjonalne i tylko dwa - jak na prawdziwą hulajnogę przystało. Dodatkowo hulajnoga ta jest składana.
  10. Rowerek Dragon Air Milly Mally
Wszystkie aktualności

kategorie

promowane sklepy