Ponadczasowa pamiątka I Komunii Świętej. Inspirujemy.

19.04.2024 r.

Pierwsza Komunia Święta to wzruszająca uroczystość. Dziecko po raz pierwszy tak świadomie przystępuje do sakramentu ubrane w śnieżnobiałą albę. Po ceremonii następuje przyjęcie komunijne, w którym bierze udział najbliższa rodzina. Co podarować dziecku z tej okazji? Poznaj nasze propozycje na ponadczasową pamiątkę.

Prezent ze zdjęciem

Większość zaproszonych gości wręcza dziecku pieniądze – to standard, który jest zarazem bezpieczną alternatywą dla prezentów, jakie mogłyby się powtórzyć. Do głównego prezentu przyda się jednak stylowy i trwały dodatek – wartościowa pamiątka, która po latach wciąż będzie przypominać o wadze tej wyjątkowej uroczystości.

Pamiątki ze zdjęciem to hit ostatnich lat. Są znakomitym uzupełnieniem prezentu i w piękny sposób nawiązują do obrzędu, w którym dziecko zaprasza Jezusa do swojego serca. To także pomysłowy zamiennik kwiatów czy słodkości, po których w krótkim czasie nie będzie żadnego śladu.

Po wyjątkowe prezenty do Colorland!

Chcesz podarować dziecku wyjątkową pamiątkę? W dzisiejszych czasach to prawdziwe wyzwanie. Na sklepowych półkach roi się od propozycji, których charakter jest – skromnie ujmując – powtarzalny. Jeśli uroczystość odbywa się w mniejszym mieście, istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że dziecko otrzyma dwie identyczne pamiątki.

Pora na coś oryginalnego! A znajdziesz to w Colorland – wyjątkowym miejscu w sieci, gdzie zachowasz wartościowe wspomnienia w ponadczasowej oprawie. Sprawdź nasze propozycje!

  • fotoksiążka – kolekcja zdjęć na tle subtelnego szablonu, który nawiązuje grafiką do Komunii Świętej, a to wszystko zamknięte w twardej oprawie. Jest tam miejsce zarówno na gustowne dodatki, takie jak ramki czy naklejki, jak i na tekst. Życzenia? Dedykacja? Złota myśl dla dziecka? To wszystko możesz umieścić na kartach fotoksiążki,

  • fotopamiątka – zamień tradycyjną kartkę na nowoczesną pamiątkę ze zdjęciem. Życzenia na jednej stronie, zdjęcie na drugiej – a to wszystko w gustownej oprawie graficznej z komunijnym motywem. Niczego więcej nie potrzeba! Wskazówka: fotopamiątka może także posłużyć za miejsce, w którym przechowasz pieniądze na prezent dla dziecka,

  • fotoalbum – wyszukany, bardzo elegancki i niezwykle stylowy – po prostu produkt klasy premium! Doskonały na to, by zachować w nim najpiękniejsze zdjęcia, które latami będą generować cudowne wspomnienia. Album także możesz spersonalizować, czyniąc z niego niepowtarzalną pamiątkę komunijną.

To tylko niektóre barwne propozycje od Colorland. Zajrzyj na stronę po jeszcze więcej inspiracji, nie tylko na okoliczność Komunii Świętej.

Wspomnienia na prezent? Tak!

Nigdy nie powątpiewaj w słuszność prezentów, które mają ponadczasową wartość. Fotografie są niczym obrazy, które zyskują na znaczeniu wraz z upływem czasu. Po latach zarówno dziecko, jak i jego najbliżsi będą wracać do tych chwil ze szczerym wzruszeniem.

Stylowa pamiątka na I Komunię Świętą? Tylko z Colorland – utrwal najpiękniejsze momenty w kadrze i przelej je na papier, by podarować dziecku trwały i elegancki upominek, który wyzwoli prawdziwe emocje.

Wszystkie aktualności

kategorie

promowane sklepy