Historia Jacka Davidsa - głównego bohatera Hidden Side

27.05.2020 r.

Jack Davids jest główną postacią nowej serii Lego: Hidden Side, która opowiada o przygodach bandy łowców duchów.
Jack urodził się i dorastał w Bostonie, gdzie wychowywany był przez mamę Rose, miła też psa Spencera, którego bardzo kochał. Był nastoletnim Youtuberem i publikował na swoim kanale firmy z wyczynami na deskorolce. Jego życie był poukładane i satysfakcjonujące, aż pewnego dnia mama powiedziała, że muszą się przeprowadzić do małego miasteczka Newbury. Był załamany, że musi opuścić wspaniały Boston i przeprowadzić się na jakieś zadupie. Potem zaczęły się dziać dziwne rzeczy, zaczął otrzymywać od jakiegoś anonima firmy o niewyjaśnionych zjawiskach z Nawbury. Potem jego kochany pies został potrącony przez samochód i zginął.

Tydzień później Jack z mamą przeprowadzili się do Newbury. Cały czas bardzo był z tego powodu nieszczęśliwy, ale gdzieś podświadomie dziwna i tajemnicza atmosfera tego miejsca zaczęła go przyciągać. Pewnego razy jechał samochodem z mamą, gdzie prawie zderzyli się z pojazdem prowadzonym przez łowczynię duchów Parker. Jack zaczął uczęszczać do lokalnego liceum, a jego mama objęła tam posadę dyrektora. Jack nie miał łatwych początków z kilku powodów, był nowym, a nowi zwykle mają pod górę, był synem dyrektorki, co wśród rówieśników było obciachowe, poza tym nikomu się nie podobał jego kanał na Youtube.

Pewnego dnia w szkole podeszłą do niego Parker, która wcześniej goniła duchy i przyznała się, ze to ona była tą tajemniczą osobą, która przysyłała mu filmy o dziwnych zjawiskach z Newbury. Oprowadziła go po szkole i została jego pierwszym przyjacielem z nowego miejsca. Przedstawiła mu Janitora Douglasa oraz J.B. I powiedziała, że w trójkę tworzą ekipę łowców duchów, które siały spustoszenie w ich małym miasteczko. Zaproponowali Jackowi, aby do nich dołączył. Na zachętę J.B zainstalował Jackowi na telefonie apkę, która pozwalała mu widzieć ducha jego zabitego psa. Okazało się, że duch Spencera cały czas towarzyszył Jackowi.

Jack dołączył do bandy łowców duchów, z którą zaczął mieć fantastyczne przygody i która spowodowała, że polubił Newbury. Pewnego dnia spotkali niejakiego Douglasa, który był opętany przez ducha – Jack z przyjaciółmi jak prawdziwi egzorcyści wypędzili ducha z ciała Douglasa. Innego razu podczas akcji coś poszło nie po ich myśli, zostali otoczeni przez duchy, udało im się uciec i wskoczyć do widy, ale nagle winda stanęła między piętrami i duchy ich dopadły. Ocalił ich Mr. Nibs.

Aktualny ranking Lego Hidden Side

Seria Hidden Side aktualnie (połowa 2020 roku) nie cieszy się oszałamiającą popularnością i zamyka drugą dziesiątkę pod względem popularności w sprzedaży. Według porównywarki cen kupujemy.pl na topie zestawów w maju-czerwcu 2020 znajdują się:
Wszystkie aktualności

kategorie

promowane sklepy