Nowoczesne meble do salonu i jadalni

28.03.2021 r.

Salon i jadalnia pełnią wiele funkcji w domu, ponieważ to właśnie tutaj odpoczywa się po całym dniu i spędza czas w gronie bliskich podczas wspólnego obiadu lub oglądając telewizję. Warto wybrać odpowiednie meble do tego wnętrza, by każdy domownik czuł się w nim przytulnie, a całość była odpowiednio zagospodarowana, zgodnie z gustami i przyzwyczajeniami.

Nowoczesne meble do salonu - jakie warto wybrać?

Standardem stało się obecnie tworzenie minimalistycznych aranżacji pomieszczeń, które nie są przeładowane nadmiarem mebli i dodatków, ale zapewniają przestrzeń idealną dla każdego domownika. Dotyczy to też salonów, w których ustawiamy często tylko komodę i niewielkie regały z przeznaczeniem na codzienne przedmioty domowników. Wybierając takie meble, warto sprawdzić ofertę renomowanych sklepów, takich jak np. Modo4u.pl i wybrać nowoczesne komody - np. komodę Alice dębową 200. Służy ona jako szafka RTV i posiada nowoczesny systemem Push To Open. Posiada wewnątrz półki, szuflady i miejsca do przechowywania, a na górze można umieścić potrzebny sprzęt RTV. W zestawie z nią znajduje się szafka Alice dębowa z zamykanymi półkami i dębowa ławka do salonu.

Nowoczesne meble do jadalni - jakie warto wybrać?

Jadalnia, która jest punktem centralnym domu, nie może obejść się bez nowoczesnego stołu. Warto wybrać trwały i estetyczny model, np. duży dębowy stół w stylu industrialnym - Monolit dąb 200. Jeśli chodzi o krzesła, to klasyką jest obecnie połączenie funkcjonalności i wysokiej estetyki, jaką zapewniają np. krzesła Alex Velvet w odcieniach niebieskiego. Krzesła z łatwością możemy połączyć z wieloma stylami wyposażenia wnętrza. Coraz częściej w modzie są krzesła na metalowych nogach, w kolorze czarnym lub złotym. Im bardziej minimalistyczne kształty nóżek tym lepiej. 

Aranżując jadalnię i salon, warto wybierać nowoczesne, estetyczne i trwałe meble, które będą pięknie prezentować się przez wiele lat, a ponadto posłużą wszystkim domownikom.

Wybierając meble do salonu i jadalni należy zwrócić uwagę na przestrzeń. Zagracenie pomieszczenia nie jest trudne, wystarczy chwila nieuwagi i okazuje się, że nasza jadalnia i salon jest przeoptymalizowana. Najlepszym pomysłem jest konsultacja z biurem projektowania wnętrz, w którym architekt wnętrz podpowie nam jak dobrać meble do naszego domu. 

Wszystkie aktualności

kategorie

promowane sklepy