Kolorowe netbooki Asusa

20.04.2010 r.

Netbooki Asus eeePC SeaShell wyróżniają się ciekawym wzornictwem i długim czasem pracy na baterii. Aktualnie producent ma w swojej ofercie modele o przekątnej ekranu od 9 do 12 cali występujące w kilku kolorach.
Netbooki Asus eeePC SeaShell wyróżniają się ciekawym wzornictwem i długim czasem pracy na baterii. Aktualnie producent ma w swojej ofercie modele o przekątnej ekranu od 9 do 12 cali występujące w kilku kolorach.

Producenci elektroniki aby przyciągnąć użytkowników coraz częściej oprócz parametrów technicznych oraz funkcjonalności stawiają na estetykę. Liderem wzornictwa w produkcji netbooków, czyli laptopów z nieco mniejszymi ekranami jest ostatnio firma Asus, wcześniej znana głównie z produkcji podzespołów komputerowych – szczególnie płyt głównych do komputerów.

Netbooki sygnowane słowem SeaShell dostępne są już od dłuższego czasu na rynku, ale w tej rodzinie ciągle pojawiają się nowe serie całkowicie różnice się od siebie, ale połączone ciekawą estetyką i wzorniczym nawiązaniem zgodnie z nazwę do morskiej muszli. Firma Asus zaangażowała jednego z najpopularniejszych współczesnych mistrzów wzornictwa przemysłowego Karima Rashida, który nadał netbookowi 1008P naprawdę niepowtarzalny wygląd szczególnie poprzez projekt obudowy dostępny w odcieniach różu i brązu.
netbook Asus zaprojektowany przez Karima Rashida
Model 1008P należy do mniejszych z całej rodziny bo ma 10 calowy ekran, a naładowana bateria powinna wystarczyć na 6 godzin ciągłej pracy pod kontrolą zainstalowanego systemu Windows 7.

Innym ciekawym pomysłem firmy Asus jest komputer dla dzieci – proszę sobie wyobrazić, że netbook MK90H sygnowany znaczkiem Disneya jest przeznaczony dla dzieci już od 6 lat!!! Oprócz kolorowej obudowy posiada specjalnie przygotowane programy i pulpit, aby dzieciaki nie miały problemu z jego obsługą. Asus Disney dostępny jest w kolorze niebieskim oraz różowym.
laptop dla dziecka Asus Disney
Poza tym wszystkie produkty z rodziny SeaShell cechują się bogatą kolorystyką. Na przykład netbook serii 1005PE wyposażony w 10 calowy ekran oraz preinstalowany system Windows 7 dostępny jest w czterech wariantach kolorystycznych: czarny, biały, niebieski oraz różowy.
Wszystkie aktualności

kategorie

promowane sklepy