Skuteczny w walce z wirusami! Sprawdź dlaczego Therapy Air® iOn jest stworzony właśnie dla Ciebie?

28.04.2021 r.

Oczyszczacze powietrza stają się coraz popularniejsze we współczesnych domach i mieszkaniach. W końcu każdemu zależy na czystym i zdrowym powietrzu, bez wirusów, bakterii i innych mikroorganizmów. Therapy Air® iOn to oczyszczacz powietrza z funkcją jonizacji, który jest wyjątkowo skuteczny w walce z wirusami.

Dlaczego oczyszczacz powietrza przydaje się we współczesnych domach?

W ostatnich latach coraz więcej osób decyduje się na zakup oczyszczacza powietrza. Związane jest to z wieloma czynnikami. Przede wszystkim bardzo wzrosła świadomość społeczeństwa, a zanieczyszczenie powietrza jest ważnym problemem. Po drugie, w ostatnim roku mieszkańcy zrozumieli, że muszą chronić się przed wirusami i bakteriami, aby zachować zdrowie jak najdłużej. Po trzecie, większość osób została niejako zmuszona do przebywania przez większą część czasu w domach i mieszkaniach. Okazuje się, że oczyszczacz powietrza to urządzenie, które powoli staje się niezbędne. W końcu jest to sprzęt idealny dla osób, którym zależy na zdrowiu, ale także dla alergików, dzieci, a także tych, którzy chcą pozbyć się nieprzyjemnych zapachów. Warto postawić na sprawdzone urządzenie, które zapewni naprawdę doskonałą jakość powietrza. Dobrym przykładem są oczyszczacze i jonizatory powietrza Zepter Therapy Air iOn.

Zepter Therapy Air® iOn - 5 wysokiej klasy filtrów

Therapy Air® iOn to oczyszczacz powietrza, który skutecznie usuwa wszelkie zanieczyszczenia, wirusy, bakterie i nieprzyjemne zapachy. System oczyszczania powietrza w domu powinien składać się z kilku filtrów, a urządzenie marki Zepter posiada ich aż pięć:

  1. Filtr antystatyczny - usuwa drobiny pyłu, a taże włosów i łupieżu, pleśni, sierści.
  2. Filtr antybakteryjny - jego zadaniem jest eliminacja drobin bakterii (większych niż 1 mikron) oraz drobinek pyłu.
  3. Filtr HEPA - to ważny element, który usuwa dym tytoniowy, najmniejszy pył, a także bakterie i drobnoustroje, dodatkowo filtr HEPA zapobiega infekcjom.
  4. Filtr antyalergiczny - zwalcza bakterie Legionella (są one szczególnie niebezpieczne dla dzieci), usuwa alergeny, a dodatkowo zawiera w sobie wyciąg z liści ginkogo bilob, które bardzo skutecznie zwalczają wirusy, choroby płuc i bakterie.
  5. Filtr z węglem aktywnym - jego głównym zadaniem jest eliminacja nieprzyjemnych zapachów i toksycznych gazów.

Therapy Air® iOn - urządzenie skuteczne w walce z wirusami

Okazuje się, że Zepter Therapy Air® iOn to oczyszczacz powietrza, który usuwa z powietrza 99,97% cząstek, w tym wirusa SARS-CoV-2, a także inne wirusy i bakterie. W ten sposób oczyszczacz sprawia, że powietrze jest wolne od niebezpiecznych cząstek, które mogą powodować różnego rodzaju choroby u dzieci i dorosłych. Niezależne testy przeprowadzone w Niemczech wykazały, że to właśnie Zepter Therapy Air® iOn jest najlepszym urządzeniem, jeśli chodzi o skuteczną eliminację cząsteczek koronawirusa. Dodatkowo w kwietniu 2020 roku prestiżowe laboratorium GUI przyznało temu urządzeniu specjalny certyfikat.

Działanie oczyszczające Therapy Air® iOn

Zepter Therapy Air® iOn sprawia, że powietrze jest zdrowe i czyste, a więc nie zawiera bakterii i wirusów, a także pyłów, alergenów, sierści, szkodliwych substancji, nieprzyjemnych zapachów, gazów. W urządzeniu wykorzystano także jony ujemne, dzięki czemu w ludzkim ciele przywrócona jest równowaga pól bioenergetycznych. Oznacza to, że jony ujemne poprawiają krążenie krwi i metabolizm, zwiększają energię, przyspieszają proces zdrowienia, zmniejszają odczucie bólu, a także poprawiają jakość snu i podnoszą nastrój. Warto zdecydować się na zakup urządzenia Zepter Therapy Air® iOn i zadbać o swoje zdrowie na poziomie fizycznym, psychicznym i emocjonalnym.

Wszystkie aktualności

kategorie

promowane sklepy