Kolagen rybi - jak wybrać najlepszy?

15.12.2020 r.

Która z nas nie chciałaby być wiecznie piękną i młodą? Niestety z wiekiem oznaki starzenia są coraz bardziej widoczne. Pojawiają się zmarszczki na czole, czy kurze łapki wokół oczu. Na szczęście z pomocą przychodzi nam kolagen.

Kolagen w walce z oznakami starzenia się

Kolagen naturalny, zwłaszcza rybi, to świetna broń na zmarszczki. Jego budowa jest bardzo podobna do naszego kolagenu, a przy okazji jest mniej zanieczyszczony niż inne kolageny zwierzęce. Dzięki temu łatwiej wnika do naszego organizmu i uzupełnia niedobory. Dzięki temu skóra staje się bardziej napięta i elastyczna, a tym samym pozbawiona zmarszczek. Poprawia się też jej owal. Poza tym, kolagen to też jeden z ważniejszych składników włosów i paznokci. Dzięki niemu stają się one mocne i mniej łamliwe.

Jaki kolagen jest najlepszy?

Wybierając najlepszy kolagen na twarz warto zwrócić uwagę na kilka aspektów. Oczywiście najważniejsze to to, czy zawiera w sobie naturalny kolagen rybi, najlepiej w formie hydratu. Poza tym warto też zwrócić uwagę na substancje dodatkowe, które wzbogacają jego skład i przyniosą nam dodatkowo korzyści.

Dlatego warto zwrócić uwagę na produkty firmy Colway International, która w swojej ofercie ma kilka ciekawych produktów, dopasowanych do różnych typów cery. Dodatkowo są one odporne na wysoką temperaturę powyżej 28 stopni, co jest rzadkie wśród kolagenów, które zazwyczaj tracą swoje właściwości w takiej temperaturze.

Kolagen na trądzik

Utarło się przekonanie, że kolagen pomaga jedynie na zmarszczki. Jednak świetnie radzi sobie także z innymi niedoskonałościami. Kolagen Colway International GOLD w swoim składzie ma również substancje wykazujące właściwości przeciwbakteryjne i przeciwzapalne, takie jak nanozłoto, kwas azelainowy, czy retinol. Dzięki temu oczyszcza skórę i redukuje podrażnienia, a także świetnie radzi sobie ze zmianami trądzikowymi, przebarwieniami czy podrażnieniami.

Kolagen nie tylko do twarzy

Ten sam kolagen z powodzeniem możesz stosować nie tylko na twarz, ale też na inne partie ciała. Colway International Pure świetnie radzi sobie z niechcianymi rozstępami czy cellulitem. Wygładza je i sprawia, że są mniej widoczne. Daje trwały efekt rewitalizacji skóry już po około trzech miesiącach regularnego stosowania.

Wszystkie aktualności

kategorie

promowane sklepy