Najważniejsze zalety Magento – zestawienie

29.01.2021 r.

Szukasz rozwiązania, które rozszerzy możliwości Twojego biznesu online, pozwoli budować przewagę konkurencyjną i zapewni poczucie bezpieczeństwa na przyszłość? Skieruj się ku Magento, zaawansowanej platformie do prowadzenia e-sklepów. Czytaj dalej i dowiedz się, co oferuje użytkownikom oraz jakie są jej najważniejsze zalety.

Magento – elastyczność i bezpieczeństwo

Magento to oprogramowanie otwarte. W standardzie ma szereg funkcjonalności i zestawów narzędzi ułatwiających prowadzenie dojrzałego biznesu online. Można je modyfikować oraz rozszerzać o dedykowane wtyczki i w ten sposób dostosowywać do indywidualnych potrzeb. Sprawdzi się więc także jako platforma e-commerce dla dynamicznie rozwijających się firm oraz tych, które poszukują perspektyw rozwoju.

Platforma Magento oferuje nieskrępowaną elastyczność. Pozwala swobodnie decydować o wyglądzie i funkcjonalnościach sklepu internetowego, a także o udogodnieniach potrzebnych do realizacji strategii. Daje więc poczucie niezależności oraz bezpieczeństwa biznesowego. Dostarcza nowe możliwości w zakresie marketingu i wsparcie w procesie optymalizacji pod kątem wyszukiwarek. Pozwala również na prowadzenie kilku e-sklepów z poziomu jednego panelu (multistore, mutisklep), gdzie odbywa się realizacja wszystkich zamówień.

Podsumowując tę część:

  • Profesjonalne wdrożenie Magento (np. poprzez instalację dodatkowych modułów czy tłumaczenia językowe) to szansa na rozwój oraz uzyskanie przewagi.
  • Wybierając to oprogramowanie, zyskujesz nieograniczone możliwości i niezależność.

Czy inwestycja w sklep na Magento się opłaca?

Wybór platformy e-commerce jest bardzo ważny, ponieważ wpływa nie tylko na obecny stan biznesu online, ale przede wszystkim na jego przyszłość. Firmy nastawione na wzrost albo pragnące działać na dotychczasową, dużą skalę potrzebują systemu takiego jak Magento. To rozwiązanie pozwala im na realizację tych celów i zamiast ograniczać – rozszerza ich możliwości. Czy to oznacza, że inwestycja w sklep na Magento zawsze się opłaca?

Udzielenie jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie jest niemożliwe, ponieważ bardzo trudno oszacować, ile warte są niezależność, elastyczność, skalowalność, bezpieczeństwo, a także niezawodność. Co możesz zrobić, żeby dowiedzieć się, czy ta popularna platforma (już 250 tysięcy wdrożeń na całym świecie) sprawdzi się także u Ciebie? Najlepiej skontaktować się z profesjonalną agencją interaktywną mającą na pokładzie specjalistów Magento i poprosić ją o pomoc w podjęciu decyzji.

Podsumowując tę część:

  • Wybór platformy e-commerce to inwestycja w rozwój biznesu online. Jest to decyzja wpływająca na przyszłość, zatem powinna zostać podjęta bez pośpiechu.
  • Jeśli masz wątpliwości, czy Magento pozwoli Ci rozwinąć skrzydła, poproś o pomoc specjalistów, wybierając profesjonalną agencję czy software house.

Artykuł przygotowany dzięki Advox.

Wszystkie aktualności

kategorie

promowane sklepy