Zdrowe życie z producentem marki G21

04.01.2021 r.

Czeska firma Penta CZ jest właścicielem marki G21 Vitality i G21. W Polsce dostępne są głównie wyciskarki wolnoobrotowe, blendery, suszarki do owoców. Ale marka jest znacznie pojemniejsza i znajduje się tam wiele zaskakujących produktów.

G21 firma

Właścicielem marki G21 jest czeska firma Penta Cz s.r.o. z siedzibą w Strakonicach, której historia sięga 1992 roku. Penta CZ jest dystrybutorem kilku marek gównie na rynku czeskim i słowackim. Prowadzi także sklep internetowy. Marka G21 to najważniejsza z marek należących do firmy.

G21 asortyment

Dokładniej mówiąc, chodzi o dwie osobne marki „G21 Vitality” oraz „G21”. Pod tą pierwszą produkowane są urządzenia należące do tak zwanej kategorii „raw food”, czyli takie którymi przygotujemy surową żywność. Aktualnie firma produkuje 3 grupy urządzeń elektrycznych: blendery (głównie kielichowe do smoothie), wyciskarki wolnoobrotowe oraz suszarki do żywności oraz zestawy garnków, sztućce czy noże kuchenne.

Asortyment marki G21 z kolei jest dość zaskakujący bo w marce tej mieszczą się na przykład zabawki, są to głównie zabawki do zabawy w dom, są tam plastikowe kuchnie, zestawy kuchenne, imitacje sprzętów gospodarstwa domowego, jest też sporo lalek oraz zabawek typu transformers (autko, które zamienia się w robota). Druga grupa produktów G21 związana jest z ogrodem i jest równie pojemna. Znajduje się tam mnóstwo grillów gazowych i węglowych, są taczki, szklarnie, domki ogrodowe a nawet trampoliny.

Marką G21 producent podpisuje także tak odległe produkty jak rowery elektryczne, uchwyty do telefonów, dozowniki do mydła czy drabiny aluminiowe.

Dość zaskakujące podejście do budowy marki i zarządzania nią.

Firma Penta CZ nie jest producentem wszystkich tych produktów, jest tylko właścicielem marki a fizyczna produkcja zlecana jest podwykonawcom, głównie w Chinach.

W Polsce, produkty G21 sprzedawane są głównie przez internet. Spośród dużych sieci handlowych, znajdziemy je jedynie na półkach sklepów MediaExpert.
Wszystkie aktualności

kategorie

promowane sklepy