Artykuły biurowe i szkolne z programem lojalnościowym nawet o 100zł taniej !

16.11.2022 r.

Ile taniej wychodzą artykuły biurowe dla firmy z programem lojalnościowym? Jak działają programy lojalnościowe w dużych sklepach papierniczych? Co można zyskać? I ile trzeba wydać, by mieć z tego korzyść? Sprawdziliśmy to !

Ile taniej wychodzą artykuły biurowe dla firmy z programem lojalnościowym?

Programy lojalnościowe są popularne wśród sprzedawców z różnych branż. Nic w tym dziwnego, bo to klasyczny win-win. Zyskuje sprzedawca i zyskuje klient. Sprzedawca ma lojalnego klienta, który za obiecane profity wróci po kolejne zakupy. Zaś klient dzięki oszczędnościom bądź dodatkowym zyskom z zakupów, chętniej wraca. To co odróżnia programy lojalnościowe od innych form marketingowych, to długoterminowość i systematyczność. Akurat artykuły biurowe to rzeczy, które przedsiębiorcy muszą kupować co jakiś czas, a część z nich zamawiana jest regularnie np. papier do plotera, długopisy, koszulki i teczki. W zależności od wielkości firmy, charakteru działalności takie zakupy mają miejsce raz na kilka tygodni bądź raz na kilka miesięcy.

Jak działają programy lojalnościowe w dużych sklepach papierniczych? Co można zyskać? I ile trzeba wydać, by mieć z tego korzyść?

Polacy chętnie korzystają z programów lojalnościowych

Nie zabiła ich pandemia, nie spowodowała ich upadku wojna na Ukrainie, programy lojalnościowe mają się bardzo dobrze. Co więcej to one generują większość dochodów sprzedawcy. Według statystyk około 20% klientów marki robi zakupy o wartości 80% jej dochodu. Oznacza to, że w dzisiejszych czasach przede wszystkim warto dbać o lojalnych klientów. Dla klientów oznacza to często tańsze zakupy, artykuły biurowe na preferencyjnych warunkach, specjalne oferty i bonusy.

Potencjał programów lojalnościowych dostrzeżono już wiele lat temu. Z badań Agencji ARC rynek i Opinia wyłania się obraz Polaka, który chętnie korzysta z programów lojalnościowych. Według danych agencji w 2019 roku z programów lojalnościowych korzystało blisko 60% Polaków. W polskim społeczeństwie wzrasta świadomość konieczności oszczędzania i budowania bezpiecznej pod względem finansowym przyszłości. Dlatego Polacy szukają oszczędności. Podobnie w przypadku przedsiębiorców. Jeśli można obniżyć koszty comiesięcznych zakupów artykułów biurowych, to dlaczego nie związać się na dłużej z jednym sklepem.

Artykuły biurowe taniej- program lojalnościowy M&M Partner's

Sklep Papierniczy M&M Partner's to jeden z popularnych sklepów z artykułami biurowymi w stolicy, który realizuje również sprzedaż internetową. Ich program lojalnościowy jest mocno rozbudowany, stąd ciekawy dla mniejszych i większych przedsiębiorców. Poza tym również dla korporacji, szkół, przedszkoli i innych miejsc pracy, w których są potrzebne artykuły do biura, piśmiennicze, papiernicze, różnego rodzaju akcesoria i sprzęty do wyposażenia biur.

Szczegóły programu lojalnościowego M&M Partner's:

  • rejestracja konta na stronie sklepu,

  • za każde wydane 1400 zł netto- 1400 pkt., które wymieniane są na bon Sodexo o wartości 100 zł,

  • spersonalizowany system rabatowy,

  • częste promocje tylko dla lojalnych klientów,

  • niższa cena dla wybranych produktów.

Bon Sodexo jest do wykorzystania podczas kolejnych zakupów w M&M Partner's bądź też można nim zapłacić w każdym innym sklepie, w którym są one akceptowane.

Oszczędności z zakupów

Ile można zaoszczędzić na zakupach, będąc lojalnym klientem? Do obliczenia zysków konieczny jest kalkulator i przeliczenie, ile kosztują standardowe zakupy, a ile po przystąpieniu do programu lojalnościowego. Przy otrzymaniu bonu 100 zł, zakupy pomniejszają się każdego miesiąca o tą konkretną kwotę.

Do tego dochodzą również akcje promocyjne. Poza tym M&M Partner's dla każdego lojalnego klienta ma specjalny system rabatowy. Łączy on przyznane zniżki z programem lojalnościowym.

Bycie lojalnym zobowiązuje

Korzyści z robienia zakupów w jednym sklepie papierniczym przynoszą realne zyski. Natomiast, aby mieć status lojalnego klienta, należy robić zakupy regularnie. Regularność oraz długoterminowość to podstawowe założenia większości programów lojalnościowych, w związku z czym by mieć zysk, trzeba wracać.

M&M Partner's ma szeroki wybór, nie tylko artykułów biurowych. Oferta sklepu jest bardzo szeroka, dzięki czemu można kupić różne rzeczy w jednym miejscu, a przy tym korzystnie.

Wszystkie aktualności

kategorie

promowane sklepy