Dlaczego warto wziąć pod uwagę ofertę na kartę?

29.07.2020 r.

Taryfy dobrze dopasowane do oczekiwań klienta to źródło sukcesu operatora w przypadku telefonów na kartę prepaid. O jakich oczekiwaniach mowa? O przystępnej cenie, jasnych zasadach i łatwym dostępie do doładowań.

Według danych Urzędu Komunikacji Elektronicznej tylko w 2018 roku w naszym kraju aktywnych było ponad 50 milionów kart SIM. Z czego spory udział miały (i wciąż mają) karty prepaid. Dlaczego? Bo to świetne rozwiązanie dla osób, które korzystają ze smartfonów nieregularnie, z różną intensywnością w poszczególnych miesiącach. Użytkownicy jako największą zaletę podają elastyczność, jaką zapewnia karta prepaid. Kolejny plus to brak stałych zobowiązań wobec operatora, inaczej niż w przypadku umów abonamentowych. Dlatego dobrze skrojone taryfy na kartę, takie jak na przykład w Red Bull Mobile https://www.redbullmobile.pl/oferta/na-karte/taryfy/, wciąż są w stanie przyciągać nowych klientów.

Co mają w sobie taryfy na kartę?

W naszym kraju karty prepaid przeżywały złote lata, kiedy ich liczba przeważała nad umowami abonamentowymi podpisywanymi przez operatorów komórkowych. Według URE te proporcje mogą już się nie powtórzyć, nie oznacza to jednak, że karty prepaid są w odwrocie. Zauważalny jest fakt, że według Urzędu Komunikacji Elektronicznej więksi gracze stracili część udziałów na korzyść operatorów wirtualnych, takich właśnie jak Red Bull Mobile. Przyczyna w dużym stopniu może leżeć w tym, że oferta niedużych operatorów wirtualnych jest świetnie dopasowana do oczekiwań konsumentów. Taryfy na kartę od Red Bull Mobile są bardzo elastyczne i tanie. W ramach współpracy z marką klient może liczyć na nielimitowane pakiety. Bez względu na to, czy chcesz związać się z operatorem na 3, 7, czy 30 dni, rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci są nielimitowane. A do tego dochodzą jeszcze bonusy w postaci danych umożliwiających dostęp do Internetu. W zależności od rozmiaru pakietu może to być paczka od 300 Mb do 3 GB. Cena też jest tu kluczowa – 3, 7 lub 30 dni korzystania z usług to odpowiednio 3, 7 lub 30 złotych dla operatora. 

Taryfy na kartę: na co jeszcze możesz liczyć?

Istotnym elementem dla użytkowników kart prepaid jest powszechna dostępność starterów i nieskomplikowany sposób doładowywania karty. W przypadku sieci Red Bull Mobile w startery można zaopatrzyć się na stacjach benzynowych popularnych sieci, w osiedlowych sklepach i kioskach, w salonach sieci PLAY oraz punktach GSM. Nie trzeba więc się martwić o brak dostępu do sieci i kontaktu z bliskimi osobami. Przykłady? Korzystając z taryfy Red Bull Mobile Energy na kartę, można zyskać bonusowy internet od 100 MB do nawet 40 GB. Za pomocą kilkuzłotowych doładowań pakiety można odpowiednio powiększać i wzbogacać o dane do wykorzystania w Internecie, dodatkowe minuty albo SMS-y. Dzięki zainwestowaniu w pakiety cykliczne można otrzymać sporo dodatkowych gigabajtów do surfowania po ulubionych portalach społecznościowych lub kontaktu z przyjaciółmi. Decydując się na ofertę Siema od Red Bull Mobile, im więcej płacisz za doładowanie, tym więcej bonusów zyskujesz. Najniższa kwota, przy której można skorzystać z oferty Red Bull Mobile Siema na kartę, wynosi 5 zł na start.

Wszystkie aktualności

kategorie

promowane sklepy