Medale łowieckie, sportowe, okolicznościowe

28.09.2020 r.

Medale możesz wykorzystać jako nagrody, odznaczenia czy nawet prezenty. Sprawdź, jakie zastosowanie mogą mieć medale na zamówienie.

Medale na zamówienie

Medale okolicznościowe są nieodłącznym elementem w wydarzeniach, gdzie prowadzona jest rywalizacja między uczestnikami, na przykład w zawodach sportowych, konkursach naukowych i artystycznych, czy nawet w kreatywnych zabawach. Nadanie medalu pozwala wyróżnić zwycięzców pośród innych uczestników i nadać pozytywny wydźwięk zorganizowanemu eventowi. Do medali okolicznościowych zaliczamy także te przygotowywane specjalnie dla kół łowieckich. Medal myśliwski to przede wszystkim unikalne trofeum dla zasłużonego myśliwego, które jest namacalnym dowodem jego chwalebnych dokonań łowieckich.

Najczęściej medale łowieckie (myśliwskie) są produkowane dla Polskiego Związku Łowieckiego. Takie odznaczenia przynoszą wiele radości i zachwytu aktywnym myśliwym. Dużym zainteresowaniem cieszy się medal zasługi łowieckiej na cześć św. Huberta. Jest to popularne święto wśród PZW. W tym dniu organizowane są zbiorowe polowania, które kończą się huczną biesiadą oraz przyznawaniem medali łowieckim dla najlepszych myśliwych. Medale myśliwskie są także realizowane dla innych kół łowieckich działających w Polsce. Bardzo często medale okolicznościowe są zwieńczeniem organizowanych przez te koła łowieckie wydarzeń sezonowych czy rocznych.

Medal myśliwski może być wykonany z brązu, ekologicznej sklejki czy nowoczesnej pleksi. Dodatkowo każdy medal posiada taśmę rypsową, służącą do zawieszenia odznaczenia na szyi, a także etui, w którym przechowywane jest odznaczenie. To, z jakiego materiału będzie wykonany medal myśliwski, jaki będzie jego kształt oraz finalny wygląd będzie zależało od zamysłu koła łowieckiego. Ważne jest to, aby projekt i logo medalu odzwierciedlały charakter organizowanego wydarzenia. Bez wątpienia medal z nadrukiem to unikalne odznaczenie, którym warto wyróżnić każdego łowczego w naszym kraju. Często koła łowieckie upamiętniają rocznicę swojego powstania niepowtarzalnymi trofeami. Z pewnością środowiska myśliwskie będą zadowolone z wyboru medali okolicznościowych, które są niepowtarzalne, a zarazem są tańszą alternatywą niż statuetki.

POLMET - Producent medali

Medale wykonujemy metodą tłoczenia - Jest to metoda produkcji, która gwarantuje precyzję odwzorowania szczegółów danego projektu na metalu. Nieprzypadkowo stosują ją największe mennice państwowe na świecie.

Nasze medale i odznaczenia na zamówienie to doskonały sposób na uświetnienie niemalże każdej uroczystości i podniesienie rangi organizowanego spotkania biznesowego lub sportowego np medale biegowe. Z ich pomocą można również uhonorować konkretną osobę lub znaczące wydarzenie. To niewątpliwie prestiżowa pamiątka, która pozostaje z obdarowanym na długo, wywołuje pozytywne wspomnienia i uśmiech na twarzy.

Wszystkie aktualności

kategorie

promowane sklepy