10 Powodów, Dla Których Pokochasz Wózek Dziecięcy Venicci Vero

21.03.2024 r.

Wózek Venicci Vero spacerówka to połączenie nowoczesnego stylu z maksymalną funkcjonalnością. Producent zadbał o to, by każdy element był idealnie wykończony i dopasowany. Rozwiązania Venicci Vero cieszą przede wszystkim mamy, dla których lekki, wygodny i stylowy wózek jest wydatną pomocą w codziennej pielęgnacji dziecka. Sprawdź, jakie cechy wózka Venicci Vero sprawiają, że jest to niezastąpiony sprzęt na co dzień i od święta?

Z artykułu dowiesz się między innymi:

  • Jaki pierwszy wózek dla dziecka?

  • Jakiej firmy kupić wózek dla dziecka?

  • Czy spacerówka Venicci rozkłada się na płasko?

Venicci Vero – wózki dziecięce dla małych podróżników

Szukacie czegoś mniejszego, bardziej poręcznego i lżejszego? Na https://vexpi.pl znajdziecie coś w sam raz, co idealnie nada się do codziennych szybkich wyjść z maluszkiem na spacer czy zakupy.
Wózek spacerowy Venicci Vero może Was pozytywnie zaskoczyć!

Tajemnice Wózka Dziecięcego Vero, Które Warto Odkryć H

Oto 10 powodów, dla których pokochacie spacerówkę Venicci Vero!

1. Koła w Venicci Vero

Mimo pozornie niewielkich wymiarów wózek doskonale daje sobie radę na różnych nawierzchniach. W Venicci Vero zastosowano średniej wielkości koła, na żelowych powłokach, które nie rzucają się w oczy, a jednocześnie nie grzęzną w miękkim podłożu.

2. kolory Venicci Vero

Wózki dostępne są w czterech kolorach, jednak największą popularność zyskują wózki czarne z subtelnymi złotymi wstawkami.

3. Amortyzacja

Nawet największe wertepy nie przerwą słodkiego snu Twojego dziecka. Zadba o to miękka amortyzacji na wszystkich osiach. Dodatkowym zabezpieczeniem jest blokada zapobiegająca skręcaniu kół, co ułatwia prowadzenie wózka na nierównym terenie. Oczywiście tylna oś wyposażona jest w hamulec główny.

4. Podnóżek

Inaczej, aniżeli w konwencjonalnych wózkach, w Venicci Vero zrezygnowano z klasycznego podnóżka, dzięki czemu przewożenie już podrośniętego bobasa jest wygodniejsze, Poza tym dziecko może samo rozsiąść się wygodnie, bez pomocy kochających rodziców.

5. Regulacja rączki H3

Praktyczna regulacja rączki pozwala dostosować wózek do wzrostu rodzica. Wysoko umieszczona tylna oś zapobiega otarciom stóp osoby idącej za wózkiem.

6. Przestrzeń bagażowa tylko w Venicci Vero

Pod siedziskiem znajduje się obszerny koszyk, który można jeszcze dodatkowo powiększyć.

7. Komfort dziecka na czas jesiennych i zimowych chłodów

W zestawie Venicci Vero znajdziesz osłonę na nóżki dziecka, chroniącą przed zimnym wiatrem i deszczem. Wygodne zapięcie zapobiega przesuwaniu się osłonki, nawet kiedy dziecko wierci się w wózeczku. Materiały wykorzystane na osłonę oraz budkę są wodoodporne, nie szkodzi im także promieniowanie UV.

8. Podziwiaj widoki razem z Twoim dzieckiem

W słotne dni maluszka ochroni przezroczysta folia zakładana na spacerówkę Venicci Vero.

9. Siedzisko

Projektanci Venicci Vero zadbali o wygodne i bezpieczne siedzisko wyposażone w regulowane pasy łączone za pomocą magnetycznej klamry.

10. Drzemka na świeżym powietrzu

Nie może się obyć bez regulacji oparcia. Zapewniającej komfortowy sen dziecka. Oparcie można ustawić w trzech pozycjach:

  • siedząca;

  • półleżąca;

  • leżąca.

Nad wygodą śpiącego dziecka czuwa powiększana budka.

A co po spacerze?

Wystarczy jedna ręka, by złożyć wózek i zarzucić go sobie na ramię. Spacerówka Venicci Vero zmieści się w bagażniku, pociągu czy samolocie. Można?

Trudno się dziwić, że nowoczesne i w pełni bezpieczne rozwiązania techniczne zastosowane w Venicci Vero zyskują powszechne uznanie, o czym świadczą liczne europejskie nagrody oraz certyfikaty.

Wszystkie aktualności

kategorie

promowane sklepy