Dumel Discovery - Zabawki edukacyjne i interaktywne, które wspierają rozwój dzieci na każdym etapie ich życia

14.04.2020 r.

Zabawa to najważniejsza aktywność w życiu każdego dziecka. Poznaj zabawki Dumel Discovery, które sprawią, że każda chwila z nimi spędzona będzie prawdziwym odkryciem!

Rola zabawy u maluchów i w okresie dorastania

Specjaliści są zgodni: zabawa odgrywa kluczową rolę w odkrywaniu świata, rządzących nimi praw i rozwijania kluczowych umiejętności u wszystkich dzieci. Dlatego nie jest bez znaczenia, czym bawią się nasze pociechy. Warto udostępniać im zabawki, które wzbudzają ciekawość, pobudzają kreatywność, edukują i inspirują do dalszych poszukiwań. Taką filozofią kieruje się marka Dumel Discovery, w ofercie której można znaleźć produkty dostosowane do poszczególnych etapów rozwoju dzieci - już od pierwszego miesiąca życia!

Zabawki dla najmniejszych

Zabawki dla dzieci w pierwszym roku ich życia powinny być przede wszystkim bezpieczne, pozbawione niewielkich elementów, wykonane z wysokiej klasy materiałów, które łatwo utrzymać w czystości. Dumel Discovery dba o to, aby jego produkty były wykonane jedynie z plastiku posiadającego certyfikaty odpowiednie dla dzieci. Zabawki opracowywane są zgodnie z najnowszą wiedzą na temat zdolności kognitywnych noworodków i niemowlaków: mają wyraźne kolory i wydają przyjemne dźwięki. Wśród propozycji dla najmniejszych odnaleźć można zabawki sensoryczne (pobudzające zmysły), karuzele nad łóżeczko, gryzaki, grzechotki, sortery i zabawki wprowadzające pierwsze anglojęzyczne słówka.

Zabawki dla dwulatków

Dzieci dwuletnie są zafascynowane wszystkim, co w ruchu - same także nie przestają się przemieszczać i potrzebują zabawek, które będą wspomagać ich rozwój motoryczny. Stąd w ofercie Dumel odnaleźć można wiele pojazdów, zwierzątek i robotów, które samodzielnie się przemieszczają, jak również maty edukacyjne zachęcające do aktywności fizycznej.

Zabawki dla kilkulatków

Starsze dzieci uwielbiają naśladować dorosłych i odgrywać różnego rodzaju scenki. Dlatego w ofercie Dumel dostępne są zestawy małego majsterkowicza, wiertareczki, ekspres do kawy, laptop, a nawet muzyczny mikrofon. Na uwagę zasługują również zabawki edukacyjne, wspomagające rozwój umiejętności takich jak czytanie i liczenie, ale również granie na instrumentach, odczytywanie godziny z klasycznego zegara czy rozpoznawanie kształtów i kolorów.

Wszystkie zabawki marki Dumel są wodoodporne i mogą być myte ciepłą wodą z mydłem lub specjalnymi preparatami antybakteryjnymi do zabawek. Decydując się na zakup zabawek Dumel Discovery inwestujesz w rozwój swojego dziecka i zapewniasz mu maksymalne bezpieczeństwo podczas zabawy. Produkty Dumel dostępne są w dobrych sklepach z akcesoriami dla dzieci. Sprawdź promocje w sklepie Maleomi.pl!

Wszystkie aktualności

kategorie

promowane sklepy