Kategorie

promowane sklepy

aktualności

Porcelana Krzysztof - poznaj wszystkie jej zalety

Ostatnio panuje moda na remontowanie i ulepszanie wystroju domu czy mieszkania. Nic dziwnego, skoro wielkimi krokami zbliża się wiosna, a skoro wiosna, to czas na wiosenne porządki i odświeżenie naszych czterech ścian.

Ranking generatorów ozonu

Wirusy zwalczamy czym się da, ostatnio wyraźnie wzrosła sprzedaż generatorów ozonu, powszechnie wykorzystywanych do dezynfekcji układów klimatyzacji w samochodach. Znalazły nowe wykorzystanie w naszych domach.

Dlaczego warto zainwestować w gryf olimpijski?

Ćwiczenia z ciężarami przydają się praktycznie każdemu. Budują siłę, sprzyjają spalaniu tkanki tłuszczowej, sprzyjają kształtowaniu sylwetki. Czy warto zainwestować w gryf olimpijski i talerze do niego? Jak najbardziej tak.

Brakuje żelu? Dezynfekcja spirytusem, denaturatem a może perfumami?

Kupienie żelu antybakteryjnego dzisiaj jest jak kupienie papieru toaletowego w latach osiemdziesiątych, mało kto miał go w domu bo go po prostu nigdzie nie było, trzeba było sobie radzić w inny sposób…

Planujesz weekendowy wypad za miasto ze znajomymi? Wynajmijcie samochód i podróżujcie wygodnie!

Weekendowe wypady poza miasto to ciekawy i coraz popularniejszy sposób na to, aby w ciekawy sposób spędzić czas ze znajomymi.

Zegarki na rękę – praktyczne i estetyczne

Zegarek na rękę to urządzenie popularne zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. Oprócz pełnienia czysto praktycznej funkcji – jaką jest wskazywanie czasu lub innych dodatkowych parametrów – zegarek pełni także funkcje estetyczne.

Wybierasz system CRM lub platformę marketingową dla swojej firmy? Zapoznaj się z tym serwisem

W dzisiejszych czasach w większości branż panuje spora konkurencja, która sprawia, że na odniesienie sukcesu mają szansę tylko te firmy, które potrafią działać sprawnie.

Stacjonarny czy internetowy sklep meblowy, który wybrać?

Meble mają to do siebie, że szybko się nudzą swoim właścicielom. Każdy od czasu do czasu chce ożywić swoje wnętrze, odmienić je, by mieszkało się lepiej, dlatego decyduje się na zakup nowego wyposażenia. Zmiana mebli to świetny pomysł, można powiedzieć, że jest on nieograniczony. A gdzie szukać nowych mebli? Oczywiście w sklepie meblowym. Jednak odpowiedź nie jest taka oczywista, na jaką wygląda, gdyż możemy wybrać sklep meblowy internetowy lub stacjonarny. W którym z nich zrobić zakupy? Gdzie kupić meble przez internet? Na te pytania znajdziecie Państwo odpowiedź w poniższym artykule.

Modne karnisze - jakie wzory są najchętniej wybierane?

Osłony okienne od zawsze stanowią jeden z ważniejszych elementów wystroju danego pomieszczenia. Z roku na rok dostępne są nowe rozwiązania, lecz obecnie jest widoczny dość mocny powrót do klasyków, czyli karniszy.

Systemy inteligentnego domu — ile kosztuje budowa smart home?

Bardzo rozbudowane, projektowane na zamówienie instalacje automatyki budynkowej kosztują często setki tysięcy dolarów. Na szczęście wdrożenie nowoczesnego, bezprzewodowego systemu inteligentnego domu nie musi być tak drogie. Całą inwestycję można też rozłożyć na wygodne etapy, a to ze względu na modułową strukturę całości. Takim rozwiązaniem dysponuje polska firma Zamel.