Kategorie

promowane sklepy

aktualności

Jak i gdzie kupić kryptowaluty za gotówkę?

Na mapie Polski przybywa miejsc, gdzie za towary i usługi można płacić kryptowalutami. Jeżeli chcesz mieć w swoim portfelu również kryptowaluty, ale nie wiesz, gdzie możesz je kupić za gotówkę, odpowiedź znajdziesz poniżej.

Oszczędzaj na zakupach z gazetką promocyjną

W oszczędniejszym kupowaniu bez wątpienia pomoże nam gazetka promocyjna, w której znajdują się setki przecenionych artykułów dostępnych w danym okresie. Zna je każdy, ale nie wszyscy wykorzystują drzemiący w nich potencjał. Oczywiście to, że coś jest przecenione, wcale nie oznacza, że warto lub trzeba to kupić. Oszczędne zakupy to te dobrze przemyślane, oparte na rzeczywistych potrzebach i możliwościach finansowych. Nie zmienia to faktu, że śledzenie ulotek jest opłacalne i przyczynia się do obniżenia rachunków za zakupy. Sieci handlowe tworzą gazetki w celu pozyskania większej liczby klientów, a konsumenci z kolei mogą liczyć na atrakcyjniejsze ceny. Korzystają na tym wszyscy.

Dlaczego warto wziąć pod uwagę ofertę na kartę?

Taryfy dobrze dopasowane do oczekiwań klienta to źródło sukcesu operatora w przypadku telefonów na kartę prepaid. O jakich oczekiwaniach mowa? O przystępnej cenie, jasnych zasadach i łatwym dostępie do doładowań.

Czy raty 0% to OSZUSTWO? Nie, ale trzeba uważać…

Popularne na każdym kroku oferty darmowych rat 0% choć wydają się atrakcyjne, to jednak często nie wzbudzają zaufania. Czy słusznie należy obawiać się skorzystania z takiej propozycji ratalnej? Jak naprawdę wyglądają raty bez kosztów i na co trzeba zwrócić szczególną uwagę, zanim zawrze się umowę?

Dlaczego warto wybrać dietę pudełkową gdy prowadzimy biznes

Diety pudełkowe cieszą się coraz większą popularnością. Są obecnie dostępne już nie tylko w dużych miastach, ale i coraz częściej w mniejszych miejscowościach. Dlaczego są doskonałym rozwiązaniem dla osób prowadzących biznes i zapracowanych na co dzień?

Jak wybrać laptop do grania?

Sprzęt do grania nie może być byle jaki. Notebook dobry do multimediów to za mało – laptop gamingowy musi nie tylko poradzić sobie z najnowszymi grami, ale na dodatek zapewnić pełną płynność animacji. Jest kilka cech, na które warto zwrócić uwagę przy jego wyborze, a my podzielimy się kilkoma sugestiami w tym zakresie.

Akcesoria niezbędne do pielęgnacji konia – co warto zawsze mieć pod ręką?

Konie to zwierzęta, które od wieków zachwycają ludzi elegancją i pewnym majestatem. Aby koń prezentował się odpowiednio, jego właściciel powinien pamiętać o podstawowych czynnościach pielęgnacyjnych. Warto rozpoczynać od nich każdą sesję treningową. Co będzie potrzebne, żeby zadbać o prezencję konia?

Ranking słuchawek TWS lipiec 2020

W rankingu słuchawek TWS w ciągu ostatnich kilku miesięcy niewiele się zmieniło. Nadal na pierwszym miejscu jest Redmi Airdots, potem „nołnejmy” oznaczone po prostu TWS (modele i11, i12, i14, i jeszcze kilka) no i słuchawki Appla: Airpods. Aktualnie wśród słuchawek TWS Apple, najchętniej kupujemy model Airpods 2 a następnie Airpods Pro.

Producent Gotze&Jensen 🥇

Od dłuższego czasu możemy znaleźć sporo drobnego sprzętu AGD oznaczonego marką Gotze&Jensen, w tym artykule dowiesz się co to za marka i producent, skąd pochodzi i jakie urządzenia są nią oznaczane.

Płyty karton-gips dobre na każdą okazje – zastosowanie i pomysły aranżacyjne

Płyty kartonowo-gipsowe mogą być użyte praktycznie w każdego rodzaju pomieszczeniu. Odpowiednio dobrane, świetnie sprawdzają się w miejscach suchych, jak i wilgotnych. Dodatkowo mogą być podstawą stworzenia świetnej aranżacji wnętrz lub wyrównania ścian. Aby to wszystko się udało, należy po prostu wybrać właściwy rodzaj płyt karton-gips. Sprawdzamy, o czym trzeba pamiętać.