Kategorie

promowane sklepy

aktualności

Historia Jacka Davidsa - głównego bohatera Hidden Side

Jack Davids jest główną postacią nowej serii Lego: Hidden Side, która opowiada o przygodach bandy łowców duchów.

W jaki sposób systemy telematyczne mogą przyczynić się do oszczędności w firmie transportowej?

Prowadzenie biznesu to ciągła optymalizacja kosztów. Czy nowoczesne narzędzia cyfrowe wspomagające zarządzanie zasobami mogą zmniejszyć wydatki firmy transportowej? Poniżej kilka aspektów, na które warto zwrócić uwagę.

O czym warto pamiętać przy zakupie trampoliny ogrodowej

Trampolina ogrodowa to prezent, który ucieszy nie tylko dzieci, ale też dorosłych. Każdy choć raz spróbuje stanąć na trampolinie, odbić się i unieść do góry. To niezwykle wyzwalające uczucie jest łatwe do osiągnięcia – trzeba wybrać dobrą trampolinę. Podpowiadamy, jak to zrobić.

Ranking produktów AGD Raven 2020

Sporą popularnością cieszą się produkty AGD marki Raven, którą stworzyła kilka lat temu firma EuroNet, właściciel sieci handlowej RTV Euro AGD. Zobaczmy, które z nich kupujemy najczęściej.

Najchętniej kupowane produkty Milly Mally

Milly Mally to marka produktów dziecięcych istniejąca od 2007 roku. Na rynku znajdziemy między innymi pojazdy dla dzieci jak hulajnogi czy rowerki biegowe oznaczone tą marką.

TOP zegarków Garmin Fenix 6

Premiera zegarków z GPS serii Fenix 6 odbyła się w sierpniu 2019 roku. Sprawdźmy, które modele do teraz cieszyły się największą popularnością.

Suszarki z ThermoProtect

Jak najszybciej wysuszyć włosy i ich nie zniszczyć to pytanie, które niejednokrotnie zadają sobie miliony kobiet na całym świecie.

Ranking produktów marki Aukey

Aukey to chińska marka pod którą produkowane są akcesoria GSM. Sprzęt Aukey zdobywa raczej pozytywne opinie, jest wykonany przezwoicie i dostępny praktycznie na całym świecie.

Kupno projektu domu on-line krok po kroku. Formalności po zakupie

Istnieją dwie możliwości dla inwestorów, którzy zdecydowali się na wybudowanie domu: zakup projektu gotowego lub indywidualna współpraca z architektem, który tworzy dokumentację od zera.

Dumel Discovery - Zabawki edukacyjne i interaktywne, które wspierają rozwój dzieci na każdym etapie ich życia

Zabawa to najważniejsza aktywność w życiu każdego dziecka. Poznaj zabawki Dumel Discovery, które sprawią, że każda chwila z nimi spędzona będzie prawdziwym odkryciem!