Kategorie

promowane sklepy

aktualności

Sterwins, markt własna Leroy Merlin

Tajemnicą poliszynela jest, że od kilkunastu lat duże sieci handlowe stawiają na marki własne. Nie chodzi tylko i FMCG w Lidlu i Biedronce, ale każdy inny segment i branżę.

Trendy w AGD na 2021

W nadchodzącym roku nie należy się spodziewać rewolucyjnych zmian w sprzęcie gospodarstwa domowego, upłynie on pod znakiem delikatnych zmian designerskich – szczególnie umocnieniem się kolorystyki czarnej lub białej. Większość nowych urządzeń będzie wyposażona w moduł WIFI, aby urządzeni można było kontrolować z poziomu smartfona. Będzie postępował trend całkowitego odejście od fizycznych przycisków na rzecz paneli dotykowych. Przybędzie też mniej lub bardzie przydatnego oświetlenia LED, które staje się coraz tańsze (robią już nawet pralki i zmywarki z oświetleniem wnętrza).

Sencor, firma wiele lat temu japońska

Sporym zainteresowaniem cieszą się w Polsce urządzenia AGD i RTV marki Sencor, którą w latach 60tych i 70tych sygnowano dobrej jakości sprzęt audio, szczególnie radioodbiorniki i odtwarzacze kasetowe. Sprawdźmy, co aktualny Sencor ma wspólnego z tym dawnym Sencorem.

Aurora - firma i producent małego AGD

Od jakiegoś czas na półkach sklepowych małego sprzętu AGD można znaleźć urządzenia sygnowane nazwą Aurora. Aktualnie w katalogu znajduje się około 200 produktów, z czego najwięcej jest czajników elektrycznych.

Kurtka męska przejściowa do 150 złotych

„Kiedyś to była zima!” - wielu z nas z nostalgią wspomina lata wstecz, kiedy zimy były „prawdziwe”: mroźne, z białym świeżym puchem i stałymi minusowymi temperaturami. Paradoksalnie nie były to czasy młodości naszych dziadków, a przeszłość całkiem nam nieodległa. Z obecnej aury wynika jednak główny pozytyw: jedna kurtka na trzy pory roku. To znaczna oszczędność! Podpowiadamy, jaka kurtka przejściowa męska do 150 zł najlepiej sprawdzi się w obecnych warunkach.

Pomysły na prezent dla jeźdźca

Wraz z nadejściem listopada i grudnia pojawia się w wielu przypadkach problem z zakupem prezentów dla bliskich osób. Jednak wystarczy wziąć pod uwagę pasję danej osoby, aby zakupić jej naprawdę dopasowany podarunek. Co można zakupić miłośnikowi koni i zapalonemu jeźdźcowi?

Akcesoria dla handlowców? Postaw na kubki termiczne z nadrukiem!

Kubki termiczne z logo firmy – funkcjonalny gadżet dla każdego Przedstawiciele handlowi odgrywają bardzo ważną rolę w promowaniu biznesu. To do nich należy pozyskanie nowych odbiorców oraz podtrzymywanie kontaktów z obecnymi partnerami. Aby handlowiec mógł odnieść oczekiwany sukces, musi dobrze się prezentować, wykazywać się wysoką kulturą osobistą i charyzmą, a także mieć firmowe gadżety. Dla nich najlepiej sprawdzą się kubki termiczne z własnym nadrukiem. Sprawdź dlaczego!

Dlaczego warto kupić żelazko parowe?

Prasowanie może być męczącym i czasochłonnym zadaniem, którego wielu z nas nie lubi. Dzięki najnowszej technologii i innowacyjnym rozwiązaniom nie musi wcale tak być. Wraz ze wzrostem zakupów dobrze dopasowanej i stylowej odzieży istnieje również ogromne zapotrzebowanie na wydajne i estetyczne żelazka, które pozwalają się cieszyć wyprasowanymi elementami garderoby w ciągu kilku minut!

Kolagen rybi - jak wybrać najlepszy?

Która z nas nie chciałaby być wiecznie piękną i młodą? Niestety z wiekiem oznaki starzenia są coraz bardziej widoczne. Pojawiają się zmarszczki na czole, czy kurze łapki wokół oczu. Na szczęście z pomocą przychodzi nam kolagen.

Kupując prezenty, możesz pomóc dzieciom z domu dziecka. Świąteczna akcja Answear

Wybierając prezenty na Święta Bożego Narodzenia dla swoich bliskich, możesz wesprzeć dzieci z domu dziecka. W tym roku marka Answear postawiła na akcję charytatywną #CatchTheCharity. Twój wybór prezentów tym razem może mieć o wiele większe znaczenie.