Kategorie

promowane sklepy

aktualności

Perfumy dopasowane do Ciebie

Jak wybrać perfumy, które będą do nas idealnie dopasowane? Czym kierować się podczas wyboru zapachów, aby trafiły one w nasz gust? Jak testować perfumy przed ich zakupem? Na wszystkie pytania znajdziesz odpowiedzi w poniższym artykule. Zapraszamy!

7 rzeczy na które warto zwrócić uwagę przy wyborze szczoteczki sonicznej

Rynek szczoteczek sonicznych do zębów przez ostatnie lata bardzo się rozrósł. Do wyboru mamy mnóstwo modeli, które kuszą swoją funkcjonalnością i skutecznością. Jak spośród tylu propozycji wybrać odpowiednią szczoteczkę soniczną dla siebie? Na co zwrócić uwagę?

Najważniejsze zalety Magento – zestawienie

Szukasz rozwiązania, które rozszerzy możliwości Twojego biznesu online, pozwoli budować przewagę konkurencyjną i zapewni poczucie bezpieczeństwa na przyszłość? Skieruj się ku Magento, zaawansowanej platformie do prowadzenia e-sklepów. Czytaj dalej i dowiedz się, co oferuje użytkownikom oraz jakie są jej najważniejsze zalety.

Esperanza - co to za firma

Urządzenia sprzętu gospodarstwa domowego marki Esperanza cieszą się w Polsce coraz większą popularnością, są sprzedawana przez duże sieci handlowe oraz wiele sklepów internetowych. Co kryje się za ich popularnością?

Świeżo upieczony menedżer - jak ułatwić mu start w nowej roli?

Pierwsze tygodnie w nowej pracy mogą być bardzo trudne, i to zarówno dla nowo mianowanego menedżera, jak i jego przełożonego, a także zespołu, którym zarządza. Szczególne znaczenie ma tutaj wdrożenie menedżera, a także zainwestowanie w szkolenia, warsztaty i inne sposoby rozwoju kompetencji.

Zdrowe życie z producentem marki G21

Czeska firma Penta CZ jest właścicielem marki G21 Vitality i G21. W Polsce dostępne są głównie wyciskarki wolnoobrotowe, blendery, suszarki do owoców. Ale marka jest znacznie pojemniejsza i znajduje się tam wiele zaskakujących produktów.

Sterwins, markt własna Leroy Merlin

Tajemnicą poliszynela jest, że od kilkunastu lat duże sieci handlowe stawiają na marki własne. Nie chodzi tylko i FMCG w Lidlu i Biedronce, ale każdy inny segment i branżę.

Trendy w AGD na 2021

W nadchodzącym roku nie należy się spodziewać rewolucyjnych zmian w sprzęcie gospodarstwa domowego, upłynie on pod znakiem delikatnych zmian designerskich – szczególnie umocnieniem się kolorystyki czarnej lub białej. Większość nowych urządzeń będzie wyposażona w moduł WIFI, aby urządzeni można było kontrolować z poziomu smartfona. Będzie postępował trend całkowitego odejście od fizycznych przycisków na rzecz paneli dotykowych. Przybędzie też mniej lub bardzie przydatnego oświetlenia LED, które staje się coraz tańsze (robią już nawet pralki i zmywarki z oświetleniem wnętrza).

Sencor, firma wiele lat temu japońska

Sporym zainteresowaniem cieszą się w Polsce urządzenia AGD i RTV marki Sencor, którą w latach 60tych i 70tych sygnowano dobrej jakości sprzęt audio, szczególnie radioodbiorniki i odtwarzacze kasetowe. Sprawdźmy, co aktualny Sencor ma wspólnego z tym dawnym Sencorem.

Aurora - firma i producent małego AGD

Od jakiegoś czas na półkach sklepowych małego sprzętu AGD można znaleźć urządzenia sygnowane nazwą Aurora. Aktualnie w katalogu znajduje się około 200 produktów, z czego najwięcej jest czajników elektrycznych.