Kategorie

promowane sklepy

aktualności

Stal nierdzewna w kuchni? Czyli jak stal nierdzewna rozwija rynek gastronomiczny

Stal nierdzewna to materiał, który posiada w sobie przynajmniej 11%. Jak sama nazwa wskazuje stal nierdzewna będzie nierdzewna – czyli odporna na korozję właśnie przez zastosowanie chromu w jej składzie. Ten materiał jest bardzo odporny na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, oczywiście, jeżeli w odpowiedni sposób nie konserwujemy elementów ze stali nierdzewnej, to korozja może się pojawić, natomiast przyznajmy szczerze – jest to bardzo rzadko spotykane i trzeba naprawdę chcieć doprowadzić do takiego stanu nasz produkt. Stal nierdzewna swoje właściwości w głównej mierze zawdzięcza reakcji, która zachodzi pomiędzy chromem a tlenem. Po tym procesie tworzy się powłoka zabezpieczająca przed wszelkiego rodzaju szkodzącymi substancjami.

Jaka bielizna damska jest najlepsza na prezent?

Prezent w postaci bielizny z pewnością ucieszy Twoją wybrankę, bez względu na okazję, z której go podarujesz. Każda kobieta ucieszy się ze zmysłowego, pięknego kompletu dopasowanej bielizny otrzymanego od swojej drugiej połówki. Jednak w przypadku koleżanki z pracy, szwagierki czy innych osób, z którymi nie pozostajesz w romantycznych relacjach, bezpieczniejszym pomysłem będzie podarowanie korowych skarpetek z ciekawym nadrukiem lub ciepły, bawełniany szlafrok.

Zakupy od lokalnych producentów? Wpadnij do Kauflanda!

Warzywa prosto od rolnika? Mięso od hodowcy? Jajka od kur z wolnego wybiegu w gospodarstwie nieopodal? Twaróg produkowany tradycyjnymi metodami? Możemy kupić je nie tylko na targu.

Awaria telefonu firmowego? Skorzystaj z usług dedykowanego serwisu!

Z roku na rok coraz więcej firm zapewnia swoim pracownikom telefony służbowe marki Apple. Są one nie tylko niezwykle funkcjonalne, ale i pięknie się prezentują, stąd też noszenie ich na spotkania biznesowe jest bardzo prestiżowe. Problem pojawia się jednak w momencie, gdy telefon z jakichś powodów ulegnie awarii. Warto wtedy skorzystać z usług dedykowanego serwisu, i to bez względu na to, czy telefon wciąż jest na gwarancji, czy też nie.

Zakupy w sklepie z winami – czym kierować się przy wyborze wina?

Pierwsze wzmianki na temat produkcji wina pochodzą ze starożytnego Egiptu. To, że wino pojawia się na stołach do dziś, świadczy o tym, że jego smak i aromat są wyjątkowe. Jednak wraz z rosnącą popularnością wina, w sklepach pojawiają się różne produkty, których jakość nie zawsze jest wysoka. Dlatego, zanim kupisz wino, sprawdź czym kierować się przy jego wyborze.

Szafa kartotekowa drewniana czy metalowa?

Wybierając szafę kartotekową, w której będą przechowywane dokumenty, powinieneś kierować się zarówno jej funkcjonalnością jak i wystrojem pomieszczenia. Zazwyczaj Klienci biorą też pod uwagę charakter danego pokoju i to, jakie pełni funkcje. Tym samym, wybierane są inne szafy do archiwów i do biur księgowości. W tym artykule przedstawimy charakterystykę oraz wady i zalety każdego rozwiązania.

Pracownicy wracają do biur i oczekują komfortu

Po pandemii, pracownicy wracający do biur bardziej, niż kiedyś zwracają uwagę na komfort i estetykę swojego miejsca pracy. Wielu z nich deklaruje niechęć do powrotu do pracy stacjonarnej w pełnym wymiarze. Biuro musi teraz stanowić atrakcyjną alternatywę, m.in. dzięki wygodnym rozwiązaniom.

Zdjęcie do wywołania – ile powinno mieć pikseli?

Piksele to elementy obrazu wyświetlanego na ekranach np. telewizorów, telefonów, monitorów komputerowych, ale również odnoszą się do druku. Mają postać małych kwadracików, prostokątów lub trójkątów w jednolitym kolorze. Najczęściej używa się ich w kontekście rozdzielczości.

Jak nosić pierścionki?

Piękna biżuteria to nie tylko eleganckie kolczyki czy przykuwający wzrok naszyjnik. Największą uwagę zwracamy na dłonie drugiej osoby, dlatego noszenie pierścionków to świetny sposób na podkreślenie własnego stylu oraz urody. Pierścionki dodają nie tylko elegancji, ale i pewności siebie. Co w przypadku, gdy nie wiemy, jak się nosi pierścionki na poszczególnych palcach? Każda ozdoba posiada swoją symbolikę, dlatego warto ją poznać przed założeniem biżuterii na dłonie. W tym celu przygotowaliśmy krótki poradnik, na którym palcu nosi się pierścionki. Sprawdźcie!

Czym charakteryzują się zegarki marki G. Rossi?

Zegarek to nie tylko przydatne akcesorium służące do mierzenia i wskazywania aktualnego czasu. To również nieodzowne uzupełnienie modnych stylizacji, świadectwo wyszukanego smaku i oznaka statusu. Dlatego poza wysokimi parametrami technicznymi dobry zegarek musi cechować także nienaganna estetyka, która podkreśli nasz indywidualny styl i będzie stanowić dodatkową ozdobę. Takie są właśnie zegarki G. Rossi.